Выполняется запрос
 
 

Забронювати номер
Дата в'їзду:
Дата виїзду:
Замовлення номера
Період з по

Готель "Європейський" пропонує Вам свої номери у центрі Києва за доступною ціною та хорошим сервісом!

 
   Ласкаво просимо в стародавній гарне місто Київ, який Нестор Літописець у своїй "Повісті минулих літ" називав "матір'ю міст руських"! Кілька сторіч Київ був столицею Київської Русі, правили якої Рюриковичі. Зараз він являє собою велику столицю України. Ще з давніх часів Київ залишається все таким же гостинним містом. Повною мірою це відчути допомагають київські готелі. 
 
   Для більшості відряджених і мандрівників, перш за все, важливо, скільки коштує зняти номер? Київські готелі пропонують широкий ціновий діапазон. Крім того, як зняти номер, щоб все влаштовувало, отримати при помірній платі високий рівень сервісу? На всі ці питання відповідає готель «Європейський» - сучасний готельний комплекс, який радо зустрічає постояльців в діловому центрі міста, по вулиці Димитрова, 14 а. 
 
   У ньому прекрасно себе почувають гості з інших міст, країн, навіть жителі самої столиці. Вас приємно здивує оптимальне поєднання якості надаваних послуг і вартості. 
 
   Оплату за проживання можна здійснити пластиковою карткою в готелі (Visaelectron, Visa, MasterCard, Maestro, MasterCardelectronic), за безготівковим розрахунком або готівкою по приїзду. 
 
   Гостей забезпечують усіма умовами, необхідними для комфортного проведення часу. З легкістю можна займатися справами, не покидаючи затишних номерів, завдяки ресторанному обслуговуванню в номерах за доступною ціною, телефонному зв'язку, бездротовому інтернету.
Яндекс.Метрика
Разработка и продвижение сайтов