Выполняется запрос
 
 

Забронювати номер
Дата в'їзду:
Дата виїзду:

«Palais Royal» - недороге затишне кафе в центрі Києва

 

 

   «Пале-рояль» - це затишне кафе, яке знаходиться в готелі «Європейський», запрошує цінителів європейської кухні, щоб провести приємний вечір в приємній компанії cвої половинок, друзів, знайомих. 

 

 

   Свою назву кафе отримало від знаменитого Королівського палацу (Palais Royal). Історія цього палацу цікава і по-французьки безпосередня. Кардинал Рішельє був однією з найвпливовіших політичних фігур Франції XVII століття. Змінюючи замки і домівки, Рішельє ніяк не міг знайти те місце, в якому йому було б комфортно: заміські резиденції заважали активній натурі кардинала постійно бути при дворі, а жити у великому  палаці з королем було нижче за гідність Дюка. У 1624 році він купує собі великий маєток Анжен, розташований навпроти Лувру. Через декілька років на цьому місці з'явився Пале-Кардіналь – Палац Кардинала. Таким затишним і в той же час розкішним маєтком не міг похвалитися сам Людовик. Після смерті Рішельє йому на зміну приходить «сірий кардинал» — Мазаріні. Вдова Ганна Австрійська була вимушена покинути Лувр і  переїхати в Пале Кардіналь разом з дітьми. Так палац перетворився на Пале Рояль (Королівський), це ім'я залишилося з ним і до сьогодні.

   Ідея нашого кафе «Пале-рояль» та ж – забезпечити зайнятим діловим людям притулок, куди не долітають шум і метушня зовнішнього світу, де можна відпочити душею, сповнитися заспокоєнням і позитивною енергією, смачно поїсти і відчути себе VIP-персоною.

Яндекс.Метрика
Разработка и продвижение сайтов